UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

“Administrator budynku Pan Arkadiusz Główczyński wykonuje powierzone obowiązki w sposób profesjonalny i rzetelny. Do wykonywanych zadań podchodzi należycie starannie i sumiennie a mieszkańców traktuje bardzo życzliwie i z pełnym zaangażowaniem. Z pełnym przekonaniem polecamy Pana Arkadiusz Główczyńskiego jako znakomitego administratora...”

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Budynku Madalińskiego 70/78C Warszawa, 01.03.2012 r.

“Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Al. Niepodległości 143 bardzo pozytywnie ocenia 6 – letni okres współpracy z administratorem nieruchomości – Panem Arkadiuszem Główczyńskim. W naszej ocenie z powierzonych zadań Pan Arkadiusz Główczyński wywiązywał się w sposób należyty, wykonując je z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem – zarówno w sferze utrzymania kontaktów z Zarządem Wspólnoty i mieszkańcami, jak i od strony technicznej. Takiego administratora – zapewniającego prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości, tym samym przyjazne jej użytkowanie – polecamy każdej Wspólnocie...”

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Aleja Niepodległości 143 Warszawa, 24.02.2015 r.

“Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości Mokotowska 26 w Warszawie z przyjemnością rekomenduje pana Arkadiusza Główczyńskiego jako administratora nieruchomości, który wykonuje swoje obowiązki kompetentnie i rzetelnie, będąc zawsze do dyspozycji mieszkańców. W okresie pomiędzy 2009 a 2015 rokiem przy wydatnym udziale Pana Arkadiusz Główczyńskiego Wspólnota Mieszkaniowa przeprowadziła w budynku istotne dla mieszkańców następujące prace budowlane: modernizacje węzła cieplnego, wymianę dźwigów osobowych, rewitalizacje wejść do klatek, remont balkonów i attyki, montaż systemu antyoblodzeniowego rynien i rur wykonanie stalowej bramy w prześwicie bramowym. W uznaniu powyższego wyrażamy swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy i polecamy p. Arkadiusza Główczyńskiego jako solidnego partnera w zakresie administrowania / zarządzania nieruchomościami.”

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości Mokotowska 26 Warszawa, 28.12.2015 r.

“Pan Arkadiusz Główczyński dał się poznać jako w pełni wykwalifikowany i zaangażowany w sprawy wspólnotowe specjalista. Wszelkie zadania i czynności wykonywał zawsze sumiennie i rzetelnie. Zarówno Zarząd Wspólnoty jaki i wszyscy mieszkańcy mogli zawsze liczyć na jego pomoc, szybka reakcję na zgłaszane problemy oraz skuteczność przy ich rozwiązywaniu. W latach 2009 - 2015, przy czynnym udziale Pana Arkadiusza Główczyńskiego, przeprowadzono w budynku m. in. następujące prace: kapitalny remont balkonów, całkowity remont dachu, modernizacje wszystkich dźwigów osobowych, kompleksową wymianę instalacji gazowej, generalny remont klatek schodowych wraz z wejściami do budynku. Na tej podstawie - współpracę z Panem Arkadiuszem Główczyńskim oceniamy jako wysoce satysfakcjonującą i z całą pewnością możemy polecić jego Osobę innym wspólnotom, które poszukują pracowitego i wiarygodnego Administratora swojej nieruchomości.”

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Al. Niepodległości 46/50F Warszawa, 24.11.2016 r.

© ARKADY STUDIO Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2016.