UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

KAWALERKA ZOSTAŁA WYNAJĘTA

Wynajem
Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie M2
Lokalizacja: Warszawa, Ochota - Rakowiec
Cena: 1500 zł / msc

Bardzo przytulna i funkcjonalna kawalerka o podwyższonym standardzie wykończenia i umeblowania. Dysponujący małym balkonem pokój wyposażony jest w rozkładany narożnik, szafę w typie zabudowy wnękowej, regały z płyty gipsowej, stół rozkładany oraz dwa krzesła. Podłogę pokrywa dębowa mozaika.

Kuchnia stanowi połączenie z przedpokojem. W dobrze rozplanowanym i umeblowanym pomieszczeniu znajduje się dwupalnikowa gazowa kuchenka, lodówka oraz gotowe do użycia akcesoria. Podłogę wyłożono terakotą.

Łazienka połączona z WC, dysponuje wanną. Na wyposażeniu jest nowa automatyczna pralka. Ściany wokół wanny i umywalki oraz podłogę wyłożono płytkami.

Drzwi wejściowe do mieszkania są antywłamaniowe, firmy Gerda.

Obszar wokół budynku, w którym mieści się mieszkanie charakteryzuje bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura mieszkalna oraz sieć komunikacyjna. Znajdują się tu liczne sklepy spożywcze, punkty gastronomiczne, usługowe oraz kulturalne (Dom Kultury Rakowiec). Jednocześnie przestrzeń między budynkami wypełniają tereny zielone, w tym posiadający oczko wodne Park Malickiego.
W odległości 500 m położony jest Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Miesięczny czynsz najmu wynosi 1500 zł. Najemca zobowiązany jest do ponoszenia opłat dodatkowych za prąd, gaz oraz wodę ciepłą, zimną w wysokościach wyliczonych wg wskazań liczników i stawek dostawców mediów. Obowiązuje kaucja w wysokości 1500 zł. Najemca nie ponosi kosztów prowizji. MIeszkanie jest do zamieszkania od dnia 10.10.2016 r.

 

Arkadiusz Główczyński - tel.: 601 515 940

© ARKADY STUDIO Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2016.